Најдобрата Понуда

за Изнајмување на Класични Автомобили во Скопје

Zasatava 750 Car Hire Skopje
Wedding Skopje

ЗА ЕЛ КЛАСИКО

Добредојдовте во Најдобриот сервис за Изнајмување на Класични Автомобили во Скопје!

Можете да изберете да изнајмите еден од нашите класични автомобили и да создадете незаборавни спомени. Ви стојат на располагање: Целосно електричен ZAS G20; Легендарното Фиќо- Застава 750 и Класичен Мерцедес 190, од 1964 година- кој доаѓа со приватен возач. Истите може да се користат за истражување на градот Скопје и неговата околина, за свадби или други празнични моменти, само за фотографирање итн.

Контактирајте не за повеќе детали и со задоволство ќе одговориме на сите ваши прашања.

HOW DOES IT WORK

Чекор 01

Изберете еден од класичните автомобили кој би сакале да го изнајмите.

Чекор 02

Изберете ги датумите и приликата за која ќе ви треба автомобилот и испратете ни порака за да ги провериме цените и достапноста.

Чекор 03

На денот на предавањето на автомобилот, потпишуваме договор, собираме уплата и депозит и ви ги предаваме клучевите за да уживате во возењето. Доколку е договорен приватен возач, ве земаме во претходно одреденото време.

Чекор 04

Во договореното време за враќање на возилото се среќаваме, го прегледуваме возилото и ако е се во ред, ви го враќаме депозитот и вие ги предавате клучевите од автомобилот.

НАШИТЕ ВОЗИЛА

Автомобили за Изнајмување

Electric ZAS G20

Електричен ZAS G20

  • 100км Автономија;
  • 120 км/ч ограничување;
  • Целосно полн за 3 часа на обичен полнач.

Дневно изнајмување

Изнајмување за настани

Фиќо- Застава 750

  • 750цц со кожни седишта;
  • Одличен за градско возење.


Дневно изнајмување

Изнајмување за настани

Mercedes 190 W110 Wedding Skopje Svadba

Мерцедес 190, 1964г

  • Луксузен и простран;
  • Идеален за свадби;
  • Прекрасен изглед.

Изнајмување за настани

Фотосесии

thin

Нудиме висококвалитетни услуги

НАЈДОБРИОТ СЕРВИС ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ НА КЛАСИЧНИ АВТОМОБИЛИ ВО СКОПЈЕ

Ел Класико е водечки сервис за изнајмување на класични автомобили што овозможува најуникатно искуство

3 типа на автомобили

Совршени за секој настан

Достапен е и приватен возач

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ВАШИТЕ

Можности

Свадби

Изнајмување- Рент а Кар

Брендирање и Маркетинг

Фотосесии

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ СИТЕ ВОЗИЛА

Истражете ги нашите типови на автомобили, погодни за секоја прилика

Можете да ги користите нашите возила на многу начини. Без разлика дали станува збор за маркетинг кампања, за свадба или само за да го истражите градот. Контактирајте не и добијте ексклузивна понуда заснована на вашите потреби.

Целосно Електричен ZAS G20

Легендарното Фиќо- Застава 750

Екслузивен Ретро Мерцедес