Нашите Автомобили

Погледнете ги нашите Класични Автомобили

Погледнете ја понудата на нашите класични автомобили. Можете да изберете еден, да го пополните формуларот подолу и ние ќе ви ги дадеме информациите за цените и достапноста.

Целосно Електричен ZAS G20

Навистина уникатен автомобил кој совршено ги комбинира класичните и модерните стилови. Станува збор за целосно електричен-брз автомобил кој навистина привлекува очи и нема да остане незабележан.

Легендарното Фиќо- Застава 750

Легендарното Фиќо, кое беше произведено да биде исто како и Fiat 600, е еден од најпопуларните и најпријатните автомобили за возење.

Ретро Мерцедес 190, од 1964 година

Тешко е да се каже елегантен автомобил без да се спомене Мерцедес. Овој уникатен класик кој е произведен во 1964 година е одличен автомобил за славење на вашите најдобри моменти. Ќе уживате во пространиот луксуз и ќе се чувствувате навистина посебно.

Електричен ZAS G20

Ретро во модерна верзија! Супер брз Електричен Фиќо- ZAS G20, со домет од 100km; Ограничување од 120 км/ч; Четири брзински пренос.Electric ZAS G20
Electric ZAS G20
Electric ZAS G20 Car Hire Skopje
Electric ZAS G20 Car Hire Skopje

Легендарното Фиќо- Застава 750


Совршено реставрирана Застава 750 која е вистинска радост за возење. Тој е во совршена состојба и тоа е најдобриот начин да се обиколите низ градот или да ги прославите најубавите моменти.

Zastava 750 Fico
Zastava 750 Fico

Ретро Мерцедес 190, од 1964 година


Оваа ретро убавица е совршен подарок за секоја свадба или фотосесија. Станува збор за Mercedes 190, W110, од 1964 година. Легендарно-простран и луксузен ретро автомобил, достапен за изнајмување со приватен возач.


Mercedes 190 W110 Wedding Skopje Svadba
Wedding Skopje

Испратете ни барање и ние ќе ви одговориме во најбрз можен рок